“Україні нагально потрібен «план Маршалла”, – заявив Яценюк у Мюнхені

 

фото: pravda.lutsk.ua
фото: pravda.lutsk.ua

Лідер фракції «Батьківщина» у Верховній Раді Арсеній Яценюк, який перебуває сьогодні в Мюнхені в Німеччині для участі в Мюнхенській конференції з питань безпеки, заявив, що хоче обговорити з західними партнерами ідею про те, що «Україні нагально потрібен «план Маршалла», але не надзвичайний стан, для стабілізації політичної й економічної ситуації в державі».

Як сказав він журналістам у кулуарах конференції, Україна нині переживає «час великих викликів, дуже драматичний час» і потребує «не просто словесної підтримки, а реальної допомоги». – Радіо Свобода

Також у традиційній щорічній міжнародній Мюнхенській конференції з питань безпеки, яка відкрилася сьогодні у столиці федеральної землі Баварії в Німеччині, бере участь і лідер партії УДАР Віталій Кличко.

Він, а також міністр закордонних справ Леонід Кожара, мають виступити завтра на робочому столі з питань регіональної стабільності в Середній і Східній Європі.

Криза в Україні є однією з кількох головних тем цьогорічної конференції.

Як очікують, у кулуарах конференції з лідерами опозиції з України має зустрітися державний секретар США Джон Керрі.

Раніше сьогодні, перебуваючи у столиці Німеччини Берліні, він заявляв, що опозиція в Україні має повну підтримку президента США Барака Обами і що пропозиції президента України Віктора Януковича опозиції ще не досягли рівня, який відповідав би ситуації.