Україна закрила всі пункти пропуску на Донбасі (Відео)

ф1КПВВ на лінії розмежування на Донбасі будуть закриті для пропуску осіб до покращення ситуації з захворюваністю на коронавірус.

Як повідомляє штаб ООС, із початку доби 22 березня всі пункти пункти пропуску на лінії розмежування на Донбасі припинили пропускати людей через загрозу поширення коронавірусу.

Читайте також: Україна запровадила спецзаходи на лінії розмежування на Донбасі (Відео)

Як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», раніше українські КПВВ на лінії розмежування на Донбасі через загрозу коронавірусу запровадили обмеження щодо перетину лінії розмежування на Донбасі. Перетнути лінію розмежування з 16 березня у бік окупованих територій могли лише ті, хто має постійну реєстрацію на цих територіях. Так само потрапити на підконтрольну Україні територію могли тільки громадяни України, зареєстровані на підконтрольній Україні території.

Читайте також: Україна запровадила радикальні заходи на КПВВ на лінії розмежування на Донбасі через Covid-19 (Документ)

До того із 27 лютого Україна запровадила спеціальні заходи на лінії розмежування на Донбасі: на всіх КПВВ українські прикордонники почали міряти температуру тіла всім, хто перетинав лінію розмежування зі сторони окупованих територій.

Російські ж окупанти з 21 березня повністю закрили всі блокпости так званих "ДНР" і ЛНР".

Читайте також: Бойовики закривають свої блокпости на лінії розмежування на Донбасі

Із 22 березня українські пункти пропуску принили роботу на час загрози поширення коронавірусу. Більше подробиць -  у сюжеті ТСН