Україна вимагає терміново звільнити Сущенка

283737Міністерство закордонних справ України зажадало від Росії негайно звільнити українського журналіста Романа Сущенка. 

“Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з рішенням Лефортівського районного суду м. Москва від 27.06.2017 продовжити на 3 місяці, до 30 вересня 2017 року, термін утримання під вартою українського журналіста Романа Сущенка”, – йдеться в заяві МЗС України.

У відомстві заявили, що утримування Романа Сущенка під вартою в Російській Федерації за фіктивним обвинуваченням та політично вмотивований характер розгляду справи в суді переконливо свідчать про відсутність у РФ системи правосуддя та забезпечення права на справедливий суд.

Читайте також: Дива не сталось — російський суд залишив Сущенка за гратами

“Вимагаємо від Російської Федерації негайно звільнити незаконно утримуваного громадянина України Романа Сущенка та забезпечити його безперешкодне повернення до України. Закликаємо світову спільноту, міжнародні правозахисні інституції вжити всіх можливих заходів з метою звільнення та повернення до України її громадян, які незаконно утримуються на території Росії за сфальсифікованими політично вмотивованими обвинуваченнями”, – наголошується в повідомленні.