Україна виграла золото в змішаній естафеті ЧЄ-2020 з біатлону (Відео)

ф1Чемпіонат Європи, що триває в Білорусі, 29 лютого продовжиться спринтерськими гонками у чоловіків і жінок.

27 лютого в рамках другого дня чемпіонату Європи з біатлону відбулася класична змішана естафета, що для збірної України виявилась переможною. Україну в “золотій” естафеті представляли Валя Семеренко, Юлія Джима, Артем Прима та Дмитро Підручний.

На фініші за золото українські спортсмени боролись із білоруськими, та коли білорус Бочарніков на останніх стрільбах промахнувся, Дмитро Підручний став безальтернативним лідером естафети і фінішував з великим прапором України у руці.

Як пише 24 канал, коли Дмитро Підручний наодинці прямував до фінішу, за друге місце розпочалася справжня боротьба. Вели її Бочарніков, а також норвежець Александер Фьєльд Андерсен та росіянин Саід Каріммула Халілі. Бочарніков впав під час цієї боротьби, втратив час, і у підсумку фінішував лише четвертим. Другим стали росіяни. Момент падіння не потрапив у трансляцію.

Вже після фінішу Білорусь подала апеляцію, яку підтримали. Однак норвежці теж вирішили оскаржити це рішення. І їх рішення підтримали, вернувши команді третє місце.

Поки тривав розгляд справи, церемонія нагородження так і не відбулася. Тож поки збірна України поки не отримала золоті нагороди. Церемонію мають провести в суботу, та на той час Дмитро Підручний і Артем Прима вже будуть в Україні.
Збірна команда України на Чемпіонаті Європи здобула четверту медаль, але першу золоту.