Україна в Мінську зробила ключову заяву про зустріч у “нормандському форматі” – Росія висунула нову умову (Відео)

Мінськ-місце переговорів президент готель зовніВрегулювання ситуації на Донбасі наштовхується на все нові перепони Росії – Кремль продовжує затягувати процес. Про це свідчать результати засідання Тристоронньої контактної групи з мирного врегулюванян ситуації на Донбасі 12 листопада.

Так, за підсумками засідання речниця представника України на Мінських переговорах заявила, що Україна виконала всі передумови для того, щоб зустріч “нормандської четвірки” відбулася. До цього Україна визнала так звану “формулу Штайнмаєра” і забезпечила розведення військ на передовій Донбасу білґя Станиці Луганської, Золотого і Петрівського, про що в Мінську сторони домовились ще в 2016 році, однак цього досі не давали зробити російські бойовики.

Читайте також: Зеленський готовий зустрітись із Путіним — Назарбаєв назвав можливе місце переговорів

Тим часом Кремль висуває на Мінських переговорах нові умови Україні.

Представник РФ на засіданні ТКГ 12 листопада заявив, що Україні слід закріпити в своїй Конституції особливий статус Донбасу, а також почати прямі переговори з самопроголошенимси "ДНР" і "ЛНР", яких Україна не визнає.

"Російська делегація закликала київську сторону забезпечити продовження дії цього закону, а також розпочати діалог із представниками Донбасу у політичній підгрупі про поправки до цього закону, необхідні для імплементації "формули Штайнмаєра". А у подальшому - узгодити ці поправки у контактній групі", - цитує Бориса Гризлова Інтерфакс-Україна.

Читайте також: У Кремлі зреагували на пропозицію зустрічі Путіна з Зеленським

Більше про рішення і обставини Мінських переговорів, які продовжаться і сьогодні, -у сюжеті ТСН.