Україна у 2014 році перерахувала терористам «ДНР» і «ЛНР» майже три мільярди гривень

мані, мані...
мані, мані…

Тільки протягом 2 та 3 кварталів у 2014 році підприємствам вугільної промисловості в зоні, яку контролюють бойовики “ДНР” і “ЛНР” були перераховані 2 832 166 500 грн. Про це у себе в блозі написав журналіст Мустафа Найєм.

“Нагадаю, весь цей час ми де-факто перебували в стані війни з цими територіями, не контролювали фіскальні органи, державні адміністрації і не мали доступу ні до одного з нижченаведених підприємств. Більш того, з тієї сторони в нас постійно стріляли, змушуючи йти на величезні витрати для підтримання армії”, – написав він.

“Як ці гроші враховувалися, хто їх приймав, куди насправді пішли і яка частина осіла в кишенях мирних і не зовсім “шахтарів” по обидві сторони барикад, буду з’ясовувати уже в Раді. І щоб вже не випадати з тренда, додам, що цих коштів вистачило б для виплати зарплат 450 народним депутатам протягом 80 (!) років. UPD В таблиці вказані не всі платежі, що увійшли в підсумкову суму”, – пише Мустафа.

Нагадаємо, раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан спростував наміри купувати вугілля у бойовиків: "Ніхто не буде фінансувати жодні терористичні організації", - заявив він.