“Україна ризикує скотитися у кримінально-тоталітарну прірву”, – голова Тернопільської облради

P1310001-nЗаяву з приводу останніх подій в Україні зробив голова тернопільської облради Василь Хомінець 31 січня.

Окрім того, на офіційному сайті він напередодні чітко окреслив функції Тернопільської обласної ради.

«Відповідно до Конституції України, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” Тернопільська обласна рада є органом місцевого самоврядування, що представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст  області у межах повноважень, визначених Конституцією України, законами України, правомочним самостійно розглядати і вирішувати питання, віднесені Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими законами  до її повноважень.

Читайте також. 7 головних подій у Тернополі – рік Коня і “двоголова” влада

Жодних своїх повноважень Тернопільська обласна рада ніякому іншому органу, інституції чи організації не передавала. Приміщення найвищого представницького органу області розташоване за адресою: м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8».

Цитуємо текст звернення повністю:

«Останні події в державі ілюструють перетворення країни у кримінально-бандитську структуру. Викрадення людей з подальшим над ними катуваннями схоже перетворюється майже в щоденну реальність. Безліч зниклих активістів, покалічених, а то й вбитих  – у такий спосіб, використовуючи криміналітет, режим хоче залякати громадян, загнати людей у рабське стійло. Та реакція народу на тортури протилежна. Супротив лише зростає!

Читайте також. Суд залишив Валентина Хоптяна на посаді “губернатора” Тернопілля

Знайшовся викрадений лідер Автомайдану Дмитро Булатов. Чоловік по-звірськи катований, але, на щастя, живий. Хочеться вірити, що інші  пропалі активісти повернуться до рідних живими та здоровими, що навесні ліси навколо Києва не будуть наповнені страшними знахідками.

Ще одним «ноу-хау» теперішніх подій є створення владою загонів найманців-бандитів, – так званих, «тітушок». Ті, проти кого мали б воювати правоохоронні органи, стали союзниками влади у війні з власним народом.

Читайте також. Володимира Стаюру обрали головою виконкому Тернопільської облради

Усі наші свідомі, мислячі, порядні краяни засуджують насильство. Ми звертаємось до влади: негайно розслідувати кожен злочинний випадок, врешті-решт знайти та покарати членів тих, влучно названих народом, ескадронів смерті. Україна –  не бандформування, не тоталітарна секта! Ми – вільна, демократична країна, принаймні прагнемо стати такою. Закликаю докласти усіх зусиль, щоб припинити сповзання у кримінально-тоталітарну прірву. Першим кроком має стати – припинення будь-якого насильства! Пам’ятаймо: людське життя – безцінне, тому – недоторканне!

А ще, нагадаю: за всі вчинки рано чи пізно доведеться відповідати, а за все зроблене прийдеться платити, як  перед судом людським, так, і це неминуче, – перед судом Божим!”