«Україна повинна вийти з Мінських угод і зосередитися на державних інтересах” – що пропонують у партії Вакарчука

Святослав Вакарчук
Святослав Вакарчук

Партія Святослава Вакарчука «Голос» вважає, що Україна повинна вийти з Мінського процесу мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

Як йдеться в заяві на сайті політсили, на сьогодні Україна не може повернути Крим і Донбас на прийнятних для себе умовах, у зв’язку з чим необхідно заморозити ситуацію до посилення своїх позицій.

Однопартійці Святослава Вакарчука побоюються, що виконання «Мінська» призведе до зняття санкцій з РФ і втрати суверенітету Україною. Як вважають в «Голосі», до виходу Києва з Мінського процесу змушує неготовність РФ до конструктивного діалогу. «Але ми повинні посилювати військову спроможність України і бути готовими переважити в свою користь силове протистояння, якщо раптом воно відбудеться завтра», — заявили в партії.
«Україна повинна вийти з Мінських угод і зосередитися на державних інтересах: зупинитися, навести порядок, зібрати сили і спланувати мир на своїх умовах. І реалізувати цей план з сильної позиції — тоді, коли для цього з’являться реальні можливості», — йдеться в заяві. Раніше про необхідність заморозити конфлікт заявив голова фракції «Голос» у Верховній Раді Сергій Рахманін.