Україна починає випробування препарату для боротьби з COVID-19 (Відео)

98a0ac2a827a96ee0837284148b49a39_1587651171_extra_largeПрезидент Володимир Зеленський заявив, що Україна починає клінічні випробування препарату для боротьби з коронавірусом. «Є надія, що засіб буде дієвим не лише для лікування, а й для профілактики захворювання», – зробив гучну заяву президент у спеціальному зверненні 23 квітня, оприлюдненому на сайті президента.

За його словами, проходить дослідження чотирьох різних лікарських засобів. Цими днями Україна починає випробування препарату для боротьби з коронавірусом. Як сказав президент, він може бути дуже ефективним й навіть повністю нейтралізувати хворобу.

Щоправда, він не назвав конкретних вчених та який  саме це препарат. «У ці дні Україна починає клінічні випробування препарату для боротьби з COVID-19. Є попередні висновки наших учених та виробників, за якими цей лікарський засіб може бути дуже ефективним», — заявив пан Зеленський.

«У них є всі підстави вважати, що препарат може суттєво знижувати або повністю нейтралізувати загрозу смерті від тих ускладнень, які коронавірусна інфекція завдає людському організму», – запевнив президент України.

Володимир Зеленський додав, що це особливо стосується людей із зони підвищеного ризику, які мають серцево-судинні захворювання та цукровий діабет.

При цьому він уточнив, що ще треба дочекатись офіційних результатів клінічних випробувань й закликав вірити у вчених та тримати за них кулаки.

На відео про препарати для бортьби з коронавірусом із 5:09 хв.