Україна почала розслідування бою на кордоні, під час якого поранено російського митника – МЗС

1Міністерство закордонних справ України повідомило про те, що у зв’язку з подіями на українсько-російському державному кордоні, в результаті яких було поранено російського митника, в Україні розпочато всеохоплююче розслідування.

“Усі обставини зазначеного інциденту будуть ретельно досліджені правоохоронними органами України. Висловлюємо побажання скорішого одужання працівнику російської митниці”, – йдеться у оприлюдненому коментарі МЗС України.

“Водночас, привертаємо увагу до того, що за інформацією Міністерства оборони України, підрозділи Збройних сил України, задіяні в антитерористичній операції, не застосовували і не застосовують артилерію і міномети під час проведення заходів з відновлення режиму державного кордону України”, – наголосили в українському Міністерстві.

"Беручи до уваги початок імплементації плану Президента України Петра Порошенка з мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях, критично важливим для досягнення невідкладної деескалації ситуації у регіоні є безумовне дотримання режиму припинення використання сили. У цьому зв’язку, наголошуємо на крайній необхідності уникнення будь-яких провокацій на кшталт тих, що мали місце 20 червня на прикордонному пункті "Ізварино", - зазначили в українському зовнішньополітичному Міністерстві.