Україна планує спорудити на Донбасі три лінії оборони – РНБО

imagesВсі три лінії оборонних споруд планують звести протягом півтора місяців. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив спікер АТО Андрій Лисенко.

«Оборонні фортифікаційні споруди, вони з’являються не на порожньому місці. Частина з них вже була зведена і саме завдяки цим спорудам нам вдається, під час цих провокаційних обстрілів, врятувати життя наших хлопців, вони вже навчилися розрізняти, навіть по звуку польоту снарядів, мін, де летить і саме ці фортифікаційні споруди допомагають нам врятуватися від обстрілу. Те, що стосується 1,5 місяці, які визначені для зведення – це означає, що буде кілька рядів фортифікаційних споруд, тобто перша лінія, друга і третя. Це називається глибока ешелонована оборона. Це за всіма правилами військового мистецтва, це робиться для того, щоб якщо країна знаходиться в захисті, вона не веде атакуючих дій, то саме ця ініціатива, тобто ці споруди, допомагають нам вижити, витримати атаки і забезпечити ту частину території України, від прямих атак противника, який може переважати силами в два-три рази», – повідомив Лисенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін виділив Міноборони 850 млн грн на будівництво оборонних споруд. Про це йдеться в постанові №107 від 18 березня 2015 року.