Україна не планує жодних ракетних випробувань поблизу Криму, як про це заявляють в Росії – РНБО

2016В Керченській затоці Україна не проводиться жодних ракетних випробувань.

Про це заявив секретар РНБО ОЛександр Турчинов.

Україна не планує здійснювати ракетні випробування в Керченській протоці. Так Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов прокоментував заяву Федерального агентства повітряного транспорту Російської Федерації щодо нібито «порушень українською стороною російського повітряного простору під час випробувань ракетної зброї».

Читайте також: Росіяни сполошились через військові навчання в Україні

«Істерика Росії про те, що Україна, порушуючи всі міжнародні угоди, в односторонньому порядку прийняла рішення щодо здійснення ракетних випробувань у «суверенному повітряному просторі Російської Федерації», позбавлена здорового глузду», - сказав він.

За словами Секретаря РНБО України, відповідно до всіх міжнародних угод, суверенний повітряний простір РФ у Чорному морі закінчується посередині Керченської протоки. «У цьому районі Україна не планує здійснювати ракетні випробування. Вся інша територія на захід від Керченської протоки є суверенним повітряним простором України», - зазначив О.Турчинов, додавши, що ракетні випробування Україна здійснює в межах всіх міжнародних зобов'язань та договорів. «Тому просимо РФ не заважати випробуванням своїми істериками і провокаціями», - підсумував Секретар РНБО України.