Україна на переговорах у Мінську домоглася домовленостей на своїх умовах: “Почати негайно” (Відео)

Міст у Станиці Луганській. Фото - Фейсбук Дарка Оліфер
Міст у Станиці Луганській. Фото – Фейсбук Дарка Оліфер

“Почати негайно”, – так сказав про демонтаж фортифіціційних укріплень бойовиків після розведення сил біля Сталиці Луганської на переговорах у Мінську представник ОБСЄ у Тристоронній контактній групі Мартін Сайдік.

31 липня на мінських переговорах Україна домоглася домовленостей про ситуацію біля Станиці Луганської на своїх умовах: щоб почати ремонт мосту, вже 1 серпня там після демонтажу споруд бойовиків має початись розмінування прилеглої території.

Про таку перемогу на переговорах у Мінську повідомила речниця представника України у Тристоронній контактній групі Дарка Оліфер.

Читайте також: Відновлення мосту у Станиці Луганській: стало відомо, що саме має зробити українська сторона, а що — бойовики (Відео)

На брифінгу за підсумками переговорів у Мінську представник ОБСЄ такі досягнуті домовленості підтвердив. Мартін Сайдік заявив, що за умови дотримання цих нових мінських домовленостей, підірваний бойовиками міст через Сіверський Донець може бути відновлений за кілька місяців.

Читайте також: Курт Волкер на мосту у Станиці Луганській за 500 метрів від бойовиків назвав умову швидкого завершення війни на Донбасі (Відео)

Українська сторона вже заявила, що має розроблену технічну документацію з відновлення мосту та готова почати роботи негайно.

Більше подробиць про домовленості, досягнуті  на переговорах у Мінську 31 липня, – у відео Факти ICTV