Україна на Євробачення не їде: Андрій Данилко назвав причини, що призвели до скандалу (Відео)

ф1Якби учасники національного відбору на “Євробачення” заздалегідь знали хочаб найвагоміші пункти контракту, який їм доведеться підписувати з “Суспільним” для участі у міжнародному пісенному конкурсі, такої ситуації, як зараз, не виникло б.

У цьому впевнені члени журі національного відбору.

Читайте також: MARUV не поїде на Євробачення

Так,Андрій Данилко, який як Вєрка Сердючка свого часу привіз із Євробачення для Укураїни друге місце, каже, що члени нацвідбору були не готові ані до критики, ані до інших вимог і обов’язків, які покладає на них право представляти країну на міжнародному пісенному конкурсі.

Читайте також: Чи відмовиться Україна від участі в Євробаченні-2019?

У цьому, кажуть експерти, велике недопрацювання організаторів українського нацвідбору, які на початковому етапі не приділили належної уваги до потенційних учасників, тому і виявилось, що серед них чимало артистів, які гастролюють у РФ чи мають громадянство країни-агресора або ж досі не визначилили своє ставлення щодо анексії Росією українського Криму.

Читайте також: Відбір від України на Євробачення: у справу втрутилась влада

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», переможниця цьогорічного нацвідбору відмовилась підписати контракт із “Суспільним” щодо участі в Євробачененні, заявивши, що пункт  про скасування її концертів у РФ не принциповий, натомість її не влаштували інші пункти угоди.

Далі відмовлятись від участі почали решта учасників фіналу нацвідбору.

“Суспільне”, маючи право в такій ситуації одноосібно обрати представника України на міжнародний конкурс, від цього відмовилось і заявило, що участі у Євробаченні 2019 Україна не братиме.

Європейська мовна спілка, яка проводить цей міжнародний пісенний конкурс, зреагувала на таке повідомлення сподіванням, що у 20120-му році представник України на Євробаченні буде.

Більше подробиць – у сюжеті ТСН.