Україна має всі шанси провести Євро-2018

плавання-фотоУ Європейській федерації плавання вважають, що ЧЄ-2018 має пройти Україні. Про це заявив президент Європейської федерації плавання Паоло Бареллі, повідомляє офіційний сайт Федерації плавання України.

Зазначимо, що Паоло Бареллі прилетів до України на міжнародну матчеву зустріч з плавання, яка проходить у дніпропетровському Палаці водних видів спорту «Метеор».

“Ми обговорювали з президентом Федерації плавання України Дмитром Качуровським важливість і необхідність проведення чемпіонату Європи 2018 року у вашій країні, тому що Україна – вагома європейська держава. Тому я вважаю важливим провести європейські змагання у вашій країні”, – сказав Бареллі.

За словами президента та голови виконкому Федерації плавання України Дмитра Качуровського, проведення чемпіонату Європи в Україні у 2018 році – пріоритетне завдання для національної федерації.

“Зараз ми вивчаємо економічну доцільність проведення чемпіонату в Україні – аналізуємо затратну та прибуткову складові цих змагань, а також соціальні покращення для розвитку українського плавання та країни. Тож до травня наступного року ми будемо зважувати усі “за” та “проти”,  – cказав Качуровський.

Останній строк подачі заявки на право проведення чемпіонату Європи-2018 – травень наступного року.