Київ та Вашингтон брали участь у підготовці “дорожньої карти” щодо вирішення кризи в Україні – ОБСЄ

1006950368
Фото: РИА Новости. Сергій Гунеев

Швейцарське головування ОБСЄ консультувалося з Україною та США на всіх етапах підготовки запропонованої на цьому тижні “дорожньої карти” щодо вирішення кризи на Україні, повідомили в ОБСЄ.

“Для просування пропозицій ОБСЄ 7 травня пройшли зустрічі між швейцарським головуванням і президентом РФ і високими представниками Євросоюзу, а також відбувалися контакти на постійній основі з урядом США, так само як і з українською владою, які були залучені в процес на всіх етапах”, – повідомили в прес-службі ОБСЄ.

Раніше призначений Верховною радою в.о. прем’єр-міністра України Арсеній Яценюк висловив невдоволення тим, що Україна обговорювалася в Москві між президентом РФ Володимиром Путіним і діючим головою ОБСЄ президентом Швейцарії Дідьє Буркхальтером без присутності України, США і Євросоюзу.

Спеціальний представник голови ОБСЄ в Україні, посол Швейцарії в ФРН Тім Гульдиман та генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Заньєр прямують до Києва в четвер, повідомили в ОБСЄ. У прес-службі ОБСЄ також підкреслили, що всім сторонам конфлікту ще належить як підтримати, так і виконувати можливу угоду. “Рішення про виконання (“дорожньої карти”) повинно бути прийнято самими сторонами, так само як і ними повинна бути висловлена взаємна підтримка угоди”, – заявили в прес-службі ОБСЄ.

Читайте також. Голова ОБСЄ запропонував “дорожню карту” виходу з кризи в Україні

Читайте також. Путін сказав все, що думає про референдум 11 травня, вибори Президента України і події в Одесі (Відео)

Джерело: РИА Новости.