Україна і МВФ: нова угода – нові можливості

Фото з вільних дерел
Фото з вільних дерел

Україна і Міжнародний валютний фонд досягли домовленості щодо нової програми співпраці.

Про це повідомила прес-служба президента України Володимира Зеленського за підсумками розмови глави держави з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Кристалиной Георгієвої.

“Я запевнила президента в готовності МВФ підтримати політичний план влади для макроекономічної стабільності та підвищення економіки на рівень вищого, стійкого і всеосяжного зростання, в тому числі – з новою підтримкою МВФ”, – заявила Георгієва. “Співробітники МВФ досягли згоди з владою щодо політики підтримки нової трирічної домовленості в розмірі 4 мільярдів спеціальних прав запозичення (SDR) у рамках розширеного фонду МВФ”.
“Наша розмова була дуже конструктивною. Радий, що ми знайшли повне розуміння і наш турборежим отримав високу оцінку з боку МВФ”, – заявив Зеленський. “Нова програма співпраці з Міжнародним валютним фондом має на меті пришвидшити економічне зростання, активно викорінювати корупцію та підвищити добробут кожного українця. Нас не влаштовують поточні темпи економічного зростання, і тому для прискорення зростання економіки ми спільно з нашими міжнародними партнерами продовжувати реформи, щоб наздоганяти наших сусідів за рівнем економічного розвитку та добробуту”.