Бен Ходжес оцінив заяву Зеленського на Мюнхенській конференції: “Сказав те, що в багатьох у думках” (Відео)

Учасники Мюнхенської конференції промову Президента України підтримали оплесками стоячи. Фото – сайт Президента України

Україна в обмін на без’ядерний статус отримала військову агресію зі сторони Росії, яка як країна-підписант Будапештського меморандуму гарантувала безпеку Україні. Через це слід або офіційно визнати нечинність Будапештського меморандуму, або надати Україні чіткі гарантії щодо термінів її вступу у НАТО. Про те, що в України, яка 8 років захищає Європу від російського агресора, вривається терпець, заявив у промові на Мюнхенській конференції 19 лютого Президент України.

Як повідомляють Факти ICTV, командувач Сухопутних військ НАТО в Європі у 2012–2014 роках генерал-лейтенант у відставці Бен Ходжес вважає дуже дуже сильною промову Володимир Зеленського на 58-ій Мюнхенській конференції.

"Це дійсно сильна промова. Він сказав те, що в багатьох у думках. Я думаю, вона принесе свої плоди", - сказав про промову Зеленського Ходжес.

Американський генерал визнав справедливість заяв Володимира Зеленського про необхідність додаткових гарантій безпеки для України на тлі військової загрози РФ.

"Ми, звичайно, пізно почали допомагати Україні. Постачання озброєння має бути безперебійним", - сказав Ходжес.

Більше подробиць - у сюжеті Факти ICTV та у повній версії виступу президента України на безпековій конференції у Мюнхені у відео UA:Перший