Українці від сьогодні можуть їхати до Чорногорії без карантинних обмежень і тесту на Covid-19

Від 7 серпня громадяни України зможуть в’їхати до Чорногорії без додаткових обмежень – ПЛР-тест на коронавірус для цього вже не потрібен

Відповідна інформація розміщена на сайті уряду Чорногорії, повідомляє “Європейська правда“.

Національна координаційна рада з інфекційних захворювань оновила “зелений” список країн, жителі яких від 7 серпня можуть безперешкодно в’їжджати в Чорногорію без додаткових обмежень. У список, крім України, додані Азербайджан, Білорусь, Канада, Росія і Зімбабве.

Читайте також: Коронавірус уже охопив 213 країн світу

Як відомо, з 22 липня в’їзд на територію Чорногорії для мешканців України бувможливий лише у разі їх прибуття авіаційним транспортом, бо ми перебували у “жовтому” списку.

За новим рішенням, українці зможуть перетнути кордон і на авто, як і громадяни інших країн із “зеленого” списку. Також більше немає потреби у наявності негативного ПЛР-тесту, не давнішого за 72 години.

Напередодні стало відомо, що Чорногорія внесла Росію відразу до “зеленого” списку. Це викликало обурення українського посольства.

Раніше повідомлялося, що у пік сезону в Чорногорії перебуває трохи більше 15 тисяч туристів, що на 92% менше у порівнянні з таким же періодом минулого року.