Українці сказали, кому з політиків довіряють найбільше (Графіка)

Серед українських політиків найвищий рівень довіри мають Володимир Зеленський і Дмитро Разумков.

Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного 6-7 квітня соціологічною групою “Рейтинг”.

За даними опитування, зараз Володимиру Зеленському довіряють загалом 45% учасників соцопитування, тоді як 52% респонденів йому не довіряють частково або зовсім.

Дмитру ж Разумкову, за даними групи “Рейтинг”, висловлюють довіру 32% опитаних, тоді як не довіряють йому 35%. При цьому 29% учасників опитування зізнались, що не знають, хто такий Дмитро Разумков.

Найнижчий рівень довіри серед політиків, за результатами соцопитування, українці висловили Денису Шмигалю і Віктору Медведчуку. Прем'єр-міністру України не довіряє половина опитаних, а Медведчуку - 71% респондентів.

Опитування група "Рейтинг" проводила 6-7 квітня методом CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Соціологи опитали 2500 респондентів віком від 18 років і старше в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донецької і Луганської областей. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0%