Українці готові прийти на дільниці навіть у разі загострення епідемії, – опитування

фото: Децентралізація

Більшість українців заявили про намір взяти участь у виборах 25 жовтня, утім, у разі погіршення ситуації з поширенням COVID-19, явка виборців на голосування може знизитись на 10%. Попри це, за останні два тижні зросла кількість тих, хто готовий прийти на дільниці навіть у разі загострення епідемії. 

За результатами опитування, яке провела Соціологічна група “Рейтинг”, про свою участь у місцевих виборах заявили 61% опитаних. 18% респондентів вагаються (50/50), ще 7% – можливо візьмуть участь, і 13% заявили, що їх участь малоймовірна. 

У разі загострення ситуації з коронавірусом готовність взяти участь у виборах підтвердили 51% опитаних, 21% вагаються (50/50), 9% – можливо прийдуть на дільниці, і 17% респондентів заявили, що це малоймовірно.

Також, за даними опитування, 57% респондентів чули про рекомендації уряду голосувати на виборах особистою ручкою. 42% – не чули. Лише третина знають про рекомендацію не брати з собою на дільниці дітей і 65% про це не знають. Більше останніх серед тих, хто має дітей до 16 років. Попри це 87% підтримують таку рекомендацію, і лише 10% – протилежної думки.