“Український” скандал Олімпіади-2020: організатори ліквідували причину

Організатори Олімпіади в Токіо після втручання українських дипломатів виправили сайт турніру. Територіальна приналежність тимчасово окупованого Росією українського Криму на сайті Ігор тепер зображена правильно.

На сьогоднішній ранок офіційний сайт Олімпійських ігор в Токіо відображає територію України без лінії, що “відмежовує” український півострів Крим від України.

Читайте також: Олімпіада-2020: сайт Ігор потрапив у скандал через Україну

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", 22 липня виник скандал, коли на офіційному сайті Олімпіади-2020 користувачі помітили карту України з лінією на межі з окупованим Кримом. Українське МЗС відразу ж зреагувало. У результаті за ніч організатори Олімпіади переробили карту. На ранок 23 липня сайт Олімпіади-2020 відображає вже правильні - визнані міжнародним правом - кордони України.

Жодних пояснень, чому припустились такого промаху, організатори Олімпіади в Токіо на сайті не розмістили. Офіційних вибачень перед Україною там також немає.

Такою карта України на сайті Олімпіади-2020 була 22 липня…
... а такою стала 23 липня. Усі фото - скріншот з сайту Олімпіади

 Читайте також: Україна в олімпійському Токіо вже показала себе: не помітити неможливо (Фото)

Нагадаємо, Олімпіада в Токіо офіційно стартує сьогодні і триватиме др 8 серпня. Збірна України розраховує на цій Олімпіаді здобути не менше двох десятків медалей.

Читайте також: Експерти оцінили шанси України на медалі Олімпіади-2020 (Графіка, Відео)