Український міністр заявив про продаж свого бізнесу

Олександр Кубраков

Донедавна глава “Укравтодору”, а зараз Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков заявив, що продав свою частку у бізнесі, що спеціалізується на управлінні нерухомістю та послугах ЖКГ.

Про це сам Кубраков повідомив у Фейсбук.

“Разом із партнерами я заснував свій бізнес у 2016 році. За короткий період компанія, яка спеціалізується на управлінні нерохумістю та ЖКХ послугах вийшла на ринок більше ніж 10 міст України. У 2019 році, коли я вперше прийняв рішення приєднатися до виборчого списку «Слуги народу», я передав свою частку у групі компаній в управління. У кінці 2020 року я прийняв рішення продати свою частку бізнесу. Для оцінки її вартості була залучена компанія з великої четвірки. Підготовка до угоди тривала кілька місяців і нарешті була завершена. Всі результати відповідних правочинів будуть задекларовані”, – написав Кубраков.

Як повідомляє "Економічна правда", відповідно до Єдиного держреєстру декларацій, Кубраков отримав 9,863 млн грн доходу за відчуження цінних паперів та корпоративних прав на користь Руслана Крамаренка.

Нагадаємо, Верховна рада підтримала призначення голови Укравтодору Олександра Кубракова на посаду міністра інфраструктури, звільнивши з цієї посади Владислава Криклія, який був міністром 20 місяців.