Український футболіст присвятив гол харківському лікарю, який помер від COVID-19

фотоколаж: Суспільне

Гравець збірної України з футболу Олександр Зінченко присвятив гол у матчі Україна-Швейцарія лікарю Антону Худаєву. Українська команда перемогла з рахунком 2:1.

У першому таймі матчу Ліги націй, що проходив на “Арені Львів”, на 14 хвилині, відзначився гравець української збірної Андрій Ярмоленко.

На 41 хвилині швейцарець Харіс Сеферович зрівняв рахунок, інформує Суспільне.

Гол, який став переможним для української збірної, на 68 хвилині забив півзахисник Олександр Зінченко. Після голу він зняв траурну пов’язку і підняв над собою.

Перед матчем відбулася хвилина мовчання, присвячена пам’яті лікаря Антона Худаєва — харків’янина, який працював з командами “Металіст”, “Металіст 1925” та національною збірною.