Український дипломат сказав, як зупинити наступ Путіна на Україну

Костянтин Єлісєєв. Фото з відкритих джерел

Щоб Росія якнайшвидше відмовилась від ідеї погрожувати вторгненням в Україну, Захід має вже почати запроваджувати санкції. Найпродуктивнішими будуть персональні санкції проти найближчого оточення Путіна.

Про це український дипломат, представник України при Євросоюзі у 2010-2015 роках Костянтин Єлісєєв заявив в ефірі телеканалу “Україна 24“.

“Я вважаю, що ЄС і США вже мають запропонувати тактику поступового наростання санкцій, оскільки після розмови Байдена з Путіним Росія не відвела свої війська, на Донбасі тривають обстріли. Тому, я думаю, по наростаючій потрібно вводити санкції, щоб Росія змінила свою поведінку”, – сказав Єлісєєв.

Український дипломат наголосив: запроваджені проти найближчого оточення Путіна персональні санкції змусять очільника Кремля пришвидшити відведення військ РФ від кордонів України.

"Росія боїться таких санкцій, хоча вдає, що вони на неї не впливають. Однозначно вони впливають. Але я думаю, крім енергетичних, економічних санкцій, були б ще болючішими санкції проти оточення Путіна - родичів, дітей, які навчаються в Європі. Думаю, це були б відчутніші санкції для Кремля", - сказав Єлісєєв.

5 1 голос
Рейтинг публікації
3 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Panas

Чомусь цю думку, що потрібно було начинати накопичувати санкці з появою кожної нової бригади московсько війська, однак мало хто звертав увагу. Що більше, із самого початка я також звертав увагу, що положення подібне до загрози ракет з Куби, що президент Киннеді успішно залагодив.

Panas

Не подобалась мою заувага

Panas

щойно довідався правду з “PBS”, що Україну не розглядають тепер як новим членом НАТО. Також пояснюють, що збільшення зброї НАТО на сході та Україні в наслідок захоплиння Крима та частини Донбаса. Значить, загрози від Росії а не від НАТО. Такі розмови відбудуться в Січні між Америкою та Російов.

цікавенка з Британії, де зауважили, що Меркель була російською маріонеткою..