Український бігун пояснив, чому відмовився фотографуватися з росіянами (Фото)

Український бігун Ігор Цвєтов здобув срібну нагороду на Паралімпіаді в Токіо на дистанції 100 метрів. Перше і третє місця в цьому забігові зайняли росіяни. Українському легкоатлетові запропонували зробити традиційне фото призерів.

Як повідомляє champion Ігор Цвєтов відмовився від спільного фото з росіянами на церемонії нагородження. “Хтось вбачає в цьому неповагу до конкурентів. А хтось вбачає повагу до України. Кожному своє. З Україною в серці”, – написав Цвєтов.

27-річний український бігун, представник Києва. Він — 2-разовий паралімпійський чемпіон. У Ріо-де-Жанейро він переміг на дистанціях 100 та 200 метрів. Цвєтов - 4-разовий чемпіон світу та 3-разовий чемпіон Європи у бігу на 100 та 200 метрів. Зокрема, у 2021 році українець виграв "золото" Євро у 100-метрівці.

Ігор Цвєтов виступає у класі T-35 серед спортсменів із церебральним паралічем. Під час катання на роликах він впав і вдарився головою, що призвело до спастичності м'язів ніг.

Цвєтов заявлений для участі у бігу на 200 метрів. Фінал у цій дисципліні відбудеться у суботу, 4 вересня.