Українські воїни завдали масованих вогневих ударів по російських окупантах (Відео)

Українські військові вночі завдали понад 250 вогневих ударів по російських окупантах. Це — новина від Оперативного командування «Південь», де підтвердили втрати ворога: 83 живої сили, 5 танків, іншої техніки.

Обстановка в операційній зоні півдня України напружена, повідомляють в Оперативному командуванні «Південь». Ворог продовжує підступні обстріли населених пунктів як вздовж лінії зіткнення, так і в наших тилових районах. Для коригування вогню окупанти активізують повітряну розвідку. В Миколаївському районі одного такого шпигуна типу «Орлан-10» збито.

Рашисти намагаються утримати займані рубежі, застосуючи тактику авіаційних ударів в напрямку Білогірки, Костромки, Сухого Ставку, Безіменного. За що й сплатили штурмовиком Су-25, який збили наші зенітно-ракетні підрозділи.

Нашою авіацією нанесено 13 ударів, а ракетно-артилерійськими підрозділами виконано понад 250 вогневих завдань. Підтверджені втрати ворога складають 83 рашисти, 5 танків, 12 гаубиць «Мста-Б» та «Мста-С», 3 гармати «Гіацинт-Б», 3 одиниці авто-бронетехніки. Знищено 3 склади боєприпасів в Голій Пристані Томиній Балці і Снігурівці.