Українська військова розвідка назвала втрати російських окупантів Донбасу за останній тиждень

За тиждень із 13 до 19 липня українські військові на Донбасі знешкодили 25 російських окупантів, а також військову техніку ворога.

Про це з посиланням на дані української військової розвідки повідомляє штаб ООС.

“За підтвердженими даними розвідки, втрати російсько-окупаційних військ за минулий тиждень склали: померлими – 11 осіб; пораненими, травмованими та виведеними зі строю – 14 осіб”, – повідомив штаб ООС.

В українському командуванні додали, що за цей же час російські окупанти втратили й військове обладнання.

"За минулий тиждень нашими воїнами знищено ворожий квадрокоптер", – йдеться в повідомленні штабу ООС.

У штабі наголосили, що Об’єднані сили продовжують непохитно виконувати бойові завдання з захисту територіальної цілісності України.

"Командування операції Об’єднаних сил підкреслює, що підступні дії збройних формувань РФ на Донбасі не залишаються без відповіді. За кожне втрачене життя українського воїна окупанти несуть заслужене покарання. У разі загрози життю та здоров'ю наших воїнів, при спробах захоплення територій чи здійсненні обстрілів з боку збройних формувань Російської Федерації військовослужбовці Об’єднаних сил завжди дають і будуть давати відповідь", – підкреслили в штабі ООС.

Читайте також: За тиждень російські окупанти втратити на Донбасі майже 30 бойовиків і військову техніку

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", раніше українське оборонне відомство інформувало, що за тиждень із 29 червня до 5 липня російські окупанти втратили на Донбасі 28 бойовиків, з яких 13 загиблими і 15 пораненими. Також за цей час бійці ЗСУ знищили 4 одиниці зброї і військової техніки та обладнання російських окупантів.

Читайте також: Бійці ЗСУ за тиждень знешкодили на Донбасі понад 40 бойовиків і САУ окупантів

За тиждень із 6 до 12 липня, за даними української військової розвідки, втрати ворога на Донбасі склали загиблими 25 бойовиків, пораненими і травмованими – 16. Крім того, тоді українські бійці знищили 6 одиниць зброї і військової техніки російських окупантів, зокрема, дві САУ 2С1 калібру 122 мм та дві гаубиці калібру 152 мм 2А65 "Мста Б".