Українська військова розвідка назвала втрати російських окупантів Донбасу за червень

Вогнем у відповідь на ворожі обстріли українські військові за останній місяць на Донбасі знешкодили сотню російських окупантів та озброєння і військову техніку ворога.

Про такі втрати в окупантів у ході бойових дій на Донбасі у червні повідомив у Фейсбук штаб ООС з посиланням на українську військову розвідку.

“За підтвердженими даними розвідки, втрати російсько-окупаційних військ за червень склали: загиблими – 42 особи; пораненими – 58 осіб”, – повідомили в штабі ООС.

Там наголосили, що, крім бойовиків, українські бійці знешкодили й ворожу військову техніку.

"Також окупанти втратили 5 одиниць техніки – ЗіЛ, КамАЗ, 2 міномети і один танк", -  проінформувала українська військова розвідка.

"Командування операції Об’єднаних сил вкотре наголошує, що у разі загрози життю та здоров’ю українських військовослужбовців наші підрозділи завжди дають адекватну відповідь, відкриваючи вогонь по противнику", - наголосили в штабі ООС.

Читайте також: Розбита зброя і ліквідовані бойовики – бійці ЗСУ на Донбасі вогнем у відповідь знищують ворога

Як повідомляла раніше ІА "7 Днів-Україна", за даними української військової розвідки, у травні цього року бійці ЗСУ вогнем у відповідь на Донбасі знешкодили понад 140 російських окупантів, 49 з них ліквідувавши. Тоді ж бійці ЗСУ знищили 7 одиниць техніки ворога: 2 міномети калібру 120 мм, 2 безпілотні літальні апарати та 3 військові авто.