Українка з алопецією стала чемпіонкою у Римі

Із 28-30 грудня 2021 року в Римі відбулися міжнародні змагання з художньої гімнастики під назвою Rome Cup 2021. У змаганнях брали участь спортсменки від таких країн, як Україна, Іспанія, Італія, Об’єднані Арабські Емірати, Катар, Кувейт, Болгарія Єгипту та інші.

Першого та другого дня наші юні спортсменки з України показали відмінні результати. На третій день змагалися дівчата у найсильнішій категорії, що проходила під назвою Gold, тобто Золота.

У цій категорії змагалася юна спортсменка із Харкова Апанасенко Анастасія, клуб “Восток”. Дівчинка відома у світі гімнастики тим, що у 2021 році вона стала абсолютною чемпіонкою України з ФСТ Спартак, чемпіонкою Харківської області, а також міста Харкова. При цьому дівчинка із трьох років живе з алопецією та своїми діями показує, що така особливість для людини – це не завада для досягнення будь-яких висот. Як інформує Вікіпедія, алопеція це — випадіння волосся у людини, що приводить до їх часткового або повного зникнення.

За підсумками змагань Анастасія Апанасенко стала чемпіонкою Rome Cup 2021 та здобула дві золоті медалі за два представлені види (обруч та стрічка). Також нашу спортсменку нагородили титулом «Міс Експресія».