В Україні за добу змінилась область з найбільшою кількістю нових випадків Covid-19

Графіка МОЗ України

За останню добу серед областей України найбільше нових випадків коронавірусу – 601 – лабораторно було підтверджено у Вінницькій області. До цього впродовж двох тижнів найвищий добовий приріст Covid-19 в Україні фіксували в Івано-Франківській області.

Про таку зміну антилідера серед областей України за добовим приростом нових випадків Covid-19 сьогодні повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Читайте також: Кількість госпіталізацій з Covid-19 в Україні за добу подвоїлась

За даними глави МОЗ, 23 лютого 601 новий випадок коронавірусу в Україні був лабораторно підтверджений у Вінницькій області. Це найвищий показник нових випадків Covid-19 серед областей України за останню добу. В Івано-Франківській області минулої доби зафіксували 600 нових випадків коронавірусу.

"За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Вінницькій (601), Івано-Франківській (600), м. Київ (547), Чернівецькій (524) та Закарпатській (389) областях", - повідомив глава МОЗ Максим Степанов.

Читайте також: У ДСНСУ показали перший розгорнутий в Україні мобільний госпіталь для пацієнтів із Covid-19 (Фото, Відео)

Як повідомляла раніше ІА "7 Днів-Україна", Івано-Франківська область - єдина область України, де розгорнуто мобільний госпіталь для хворих на Covid-19. Це перший мобільний госпіталь для коронавірусних хворих, розгорнутий в Україні за час пандемії Covid-19.

Читайте також: Одну область через Covid-19 ізолюють: в Україні почав діяти адаптивний карантин (Графіка)

Від сьогодні на Прикарпатті запроваджений червоний рівень небезпеки поширення коронавірусу. Із 26 лютого в'їзд транспорту у цю область буде заборонений.