ВР призначила голову Національного банку України (Фото)

Глава НБУ Кирило Шевченко

Новим головою Національного банку України Верховна рада України призначила Кирила Шевченка, який досі очолював “Укргазбанк”.

Кандидатуру Кирила Шевченка на розгляд Ради 15 липня вніс Президент України. Сьогодні вранці профільний парламентський комітет рекомендував кандидатуру Кирила Шевченка до розгляду в сесійній залі.

Довідково:  Із жовтня 1995 року до грудня 2006 року Кирило Шевченко у банку “Фінанси і Кредит” пройшов шлях від начальника відділу до першого заступника голови правління банку. Далі до травня 2009 року очолював Державну іпотечну установу, а потім до вересня 2009 року був радником прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко. По квітень 2010 року – перший заступник голови правління “Укргазбанку”. У 2012-2014 роках працював радником голови правління Ощадбанку. З жовтня 2014 – по травень 2015-го – в.о. голови правління “Укргазбанку”, далі  до сьогодні – голова правління “Укргазбанку”.

За призначення Шевченка главою НБУ проголосувала конституційна більшість Верховної ради - 332 народні депутати. 

 

 

 

Читайте також: Відставка Смолія: Президент має намір звільнити очільника НБУ попри застороги G7 і МВФ (Відео) 

Як повідомляла раніше ІА" 7 Днів-Україна", попередній глава НБУ Яків Смолій подав у відставку з цієї посади 1 липня, пояснивши свій крок політичним тиском на Нацбанк і його голову.

Читайте також: У “Слузі народу” визнали, що давно шукали привід для звільнення Смолія (Відео)

Верховна рада звільнила Смолія з посади.

Читайте також: Відставка Смолія: Україну чекає гіперінфляція? (Відео)