“Україна змінила свою стратегію” – The New York Times назвала причину успіху ЗСУ на фронті

Фото – Генштаб ЗСУ

Отримане від західних союзників озброєння дозволило Україні змінити стратегію у війні проти російських окупантів.

Про це повідомляє The New York Times.

“Україна змінила свою стратегію за допомогою нової зброї і досягла успіху”, – пише видання.

NYT відзначає, що зміна стратегії дозволила ЗСУ сповільнити наступальні дії армії РФ і збільшити завдання втрат російським окупантам.

"Завдаючи ударів у глибокому тилу ворога, українці виснажують бойовий потенціал Росії, сповільнюючи її просування на сході та створюючи нові вразливі місця на півдні", - констатує The New York Times.

Американське видання підкреслює, що нова західна зброя дала можливість ЗСУ не тільки сповільнити просування армії Росії, а й почати контрнаступ на півдні України.

"Зусилля України на півдні є не так зміною підходу, як розширенням за допомогою нової зброї прийнятої на початку війни стратегії, покликаної зрівняти правила гри з Росією. Оскільки армія РФ набагато перевершує ЗСУ за кількістю військових, зброї та боєприпасів, українські Збройні сили мали бути новаторськими та гнучкими... Український шлях із кожним днем ​​стає дедалі очевиднішим. Він полягає у завданні ударів, що підривають здатність Москви підтримувати розгорнуті нею на фронті сили", - йдеться у статті NYT.