Україна закликала Захід не втрачати пильність через обіцянку РФ про відведення військ

Заява міністра оборони Росії про відведення частини російських військ з-під кордонів України не означає завершення ескалації і закінчення військової агресії Росії проти України.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, повідомляє сайт МЗС.

Дмитро Кулеба наголосив, що заява Міністра оборони РФ була б неможливою без рішучої підтримки України її західними союзниками. За це Україна дякує своїм партнерам.

Читайте також: Міністр оборони РФ назвав дату відведення військ Росії від кордонів України

Однак, наголосив Дмитро Кулеба, агресія Росії щодо України продовжує тривати, зокрема, на Донбасі.

"Сама заява міністра Шойгу - позитивна подія. Якщо Росія дійсно відведе від кордону з Україною величезні військові сили, які вона туди стягнула, це послабить напруженість. Однак ми маємо пам 'ятати, що сам цей крок не зупиняє ані ескалацію, ані конфлікт в цілому... Україна вдячна міжнародним партнерам за рішучу і своєчасну реакцію на загострення Росією ситуації. Це допомогло спонукати Росію до ухвалення рішення про згортання безпрецедентно небезпечних навчань. Україна закликає своїх партнерів наразі не втрачати пильність, продовжувати уважно стежити за ситуацією і вживати дієвих заходів щодо стримування Росії", - заявив глава МЗС України.

Читайте також: “Кремль поки не досяг своєї мети”, – військовий експерт назвав справжній задум Путіна щодо України (Відео)