“Україна вже на практиці виконує ПДЧ”, – експерти оцінили шанси України на вступ до НАТО (Відео)

Президент України і Генсек НАТО. Фото – сайт Президента України 4 червня 2019 року

Україна вже в червні цього року хоче офіційно отримали План дій щодо членства в НАТО. Про таку мету на тлі стягування Росією військ до українських кордонів заявив Президент України. Експерти ж кажуть, що на практиці Україна є значно ближче до НАТО і ПДЧ, ніж здається.

Екс-заступник Генсека НАТО Джеймі Ши і коментарі Фактам тижня ICTV, заявив, що Україна вже на практиці виконує чимало пунктів, які б передбпаачав документ про ПДЧ.

"Співробітництво в сфері кібербезпеки і розвідки, передача Україні технологій і спорядження, тренування в структурі НАТО, спільні навчання, - найважливіше виконувати план дій щодо членства на практиці, ніж просто мати його на папері", - сказав екс-заступник Генсека НАТО Джеймі Ши.

Читайте також: “Припинити негайно”, – Генсек НАТО зреагував за війська РФ під кордоном України: повна версія брифінгу (Відео)

Український дипломат Олександ Чалий вважає, що поглиблювати співпрацю з НАТО аж до отримання ПДЧ і вступу в Альянс Україні слід не так голосними заявами, як тихою і планомірною щоденною роботою.

"Якщо Україна хоче бути членом НАТО, вона повинна наближатись до НАТО в "балетних пуантах" і дуже тихо"", - сказав Чалий.

Читайте також: Головнокомандувач військ НАТО в Європі прямо висловився про готовність України відбити військову атаку Росії (Відео)

Більше подробиць - у сюжеті Фактів тижня ICTV