Україна вийшла у фінал “Євробачення-2022”. Як це було (Таблиця, Відео)

Виступ представника України гурту Kalush Orchestra у першому півфіналі “Євробачення-2022”. Фото – скріншот з відео

Український гурт Kalush Orchestra разом зі ще 9-ма конкурсантами вийшов у фінал пісенного конкурсу “Євробачення-2022”, що відбувається в італійському Турині.

У першому півфіналі 10 травня представники України виступали шостими із сімнадцяти учасників.

За результатами голосування глядачів і професійного журі під час оголошення переможців першого півфіналу у довільному порядку Україну ведучі назвали під кінець, але у виході у фінал гурту Kalush Orchestra сумнівів практично не було не тільки через думку букмекерів. Українського конкурсанта глядачі у залі підтримували великою кількістю прапорів України. Навіть учасники пісенного конкурсу під час виступів мали знаки підтримки України. Так, представниця Ісландії на руку нанесла синьо-жовтий знак у кольорах прапора України.

Фінал "Євробачення-2022" відбудеться 14 травня. Крім представників України і ще 9-ти переможців першого півфіналу, у ньому конкуруватимуть представники кран-засновниць конкурсу і переможці другого півфіналу, що відбудеться 12 травня.

Як представники України виборювали право потрапити у фінал європейського пісенного конкурсу і повну версію першого півфіналу - в офіційному відео Eurovision Song Contest.

Країни-переможці першого півфіналу, які будуть представлені у фіналі "Євробачення-2022"