
На кінець доби 30 листопада Україна опинилась на 4 місці серед країн Європи за кількістю нових випадків захворювання на коронавірус.
Про це з посиланням на дані сайту Worldometer повідомляє “УП“.
Попереду нашої країни перебувають Італія, Німеччина та Великобританія. Водночас у цих трьох країнах спостерігається зменшення нових випадків захворювання на Covid-19.
Незважаючи на те, що за минулу добу наша країна виявила значно менше інфікованих, ніж раніше, проте все одно Україна обійшла Польщу, Іспанію, Швейцарію. Загалом же в Європі за це час підтвердили близько 125 тисяч заражень.
Читайте також: В Україні зафіксований найнижчий добовий приріст нових випадків Covid-19 за 2 останні тижні
Серед країн світу наша держава займає 10 позицію, залишивши позаду Колумбію, Канаду, Мексику та інші держави.
За числом летальних випадків Covid-19 у світовому рейтингу Україна на 22 місці, серед країн Європи – на 13 позиції.
За добу 30 листопада у світі діагностували близько 496 тисяч випадків захворювання та зафіксували більше 8 тисяч смертей.
За час пандемії вже вилікувались майже 44 мільйони хворих, померли – 1 мільйон 473 тисячі, наразі лікуються – більше 18 мільйонів осіб.
Пандемія Covid-19 у світі триває.
