Україна вважає вибори до Держдуми РФ нелегітимними – рішення ВР (Відео)

Фото – Reuters

Верховна рада України 22 вересня ухвалила постанову №6078 про нелегітимність виборів депутатів Державної думи Росії, що відбувались 17-19 вересня 2021 року.

Як повідомляють Факти ICTV, відповідну заяву український парламент ухвалив конституційною більшістю голосів – “за” проголосували понад 300 народних депутатів.

Читайте також: У РФ сказали, скільки мешканців окупованого Донбасу голосували на виборах до Держдуми Росії

Як ідеться у заяві, в анексованому українському Криму Росія проводила вибори незаконно.

Читайте також: 1 голосував замість 24-х: як на окупованому Донбасі виконували рознарядку Кремля щодо виборів у Держдуму Росії (Відео)

Так само РФ не мала права залучати до цих виборів громадян України з окупованого Донбасу, яким незаконно напередодні роздала сотні тисяч російських паспортів, відзначено у заяві українського парламенту.

Читайте також: Боррель: вибори Держдуми РФ на окупованому Донбасі суперечать Мінським угодам, ЄС не визнає їх результатів в анексованому Криму

У заяві Верховна рада України визнає такі вибори незаконними, а Державну думу Російської Федерації – нелегітимною. Український парламент звертається до міжнародної спільноти із закликом надати оцінку фальсифікованим російським виборам.

Читайте також: Партія Путіна на виборах у Держдуму набрала менше голосів, як у 2016-му – дані ЦВК РФ

Більше - у відео Факти ICTV