Україна разом із Росією виявилась у першій п’ятірці Європи за добовою смертністю від коронавірусу

Росія продовжує очолювати європейський антирейтинг кількості летальних випадків Covid-19 за добу. Україна за цим показником на четвертому місці серед країн Європи.

Про це свідчать дані сайту Worldometers за добу 6 липня.

За даними ресурсу, цієї доби у Європі зареєстрували 972 летальних випадків коронавірусу, з яких 725 – у Росії. У Німеччині, яка друга в Європі за кількістю смертей від Covid-19, тієї доби зафіксували летальних випадків коронавірусу в 20 разів менше – 35. Також у Великобританії від ускладнень коронавірусу 6 липня померли 33 хворих. В Україні, яка виявилась четвертою у сумному списку Європи, зафіксували стільки ж – 33 летальних випадки Covid-19.

Читайте також: 4 мільйони смертей від Covid-19: у трьох країнах світу показники найвищі

За добу 6 липня у Європі діагностували понад 94 тисячі нових випадків захворювання на коронавірус, з яких майже третину - 32,5 тисячі - виявили у Великобританії. Ця країна є лідером у Європі і за добовим приростом нових випадків коронавірусу. Росія з показником майже 24 тисячі нових випадків Covid-19 за добу - на другій позиції. Україна за добовим приростом 610 нових інфікувань коронавірусом 6 липня виявилась у Європі на 13-му місці.

Пандемія Covid-19  у Європі і світі триває.