Україна прийняла термінове рішення через зміну позиції УЄФА: “Правда за нами” (Відео)

Гасло “Героям слава” тепер офіційне гасло збірної команди України, що є обов’язковим для застосування на всіх офіційних футбольних заходах збірної України.

Про таке термінове рішення Української асоціації футболу, прийняте сьогодні вранці, повідомив глава УАФ Андрій Павелко.

Він проінформував, що за таке рішення виконком УАФ проголосував одностайно. Це рішення передбачає, що символи, зображені на формі футболістів збірної України, є офіційними символами збірної України. Серед цих символів карта України, тризуб, а також гасла “Слава Україні” і “Героям слава”.

"Відтепер, разом з малим гербом УАФ у вигляді Тризубу з написом "Ukraine", на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені і в матчах національних збірних зможе використовуватися великий герб - карта України з Тризубом в центрі. Також Виконком затвердив офіційний футбольний статус гасел «Слава Україні!» і «Героям слава!», які вже багато років є привітанням для мільйонів наших вболівальників в рідній країні, і по всьому світу. На всіх матчах наших збірних!" - проінформував голова УАФ.

"Впевнений, правда - за нами", - прокоментував рішення Фактам ICTV Андрій Павелко, який і зараз веде переговори з УЄФА щодо форми збірної України на Євро-2020.

Читайте також: УЄФА змінила рішення щодо форми збірної України на Євро-2020: напису “Героям слава!” не буде? (Відео)

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", УЄФА затвердила форму збірної України на Чемпіонат Європи-2020 в грудні минулого року. Коли цю форму офіційно презентували, Росія висловила претензії і поскаржилась в УЄФА, Побачивши в гаслах "Слава Україні-Героям слава" політичне підґрунтя. В УЄФА вирішили піти на поступки і заявили, що гасло "Героям слава" з форми збірної України на Євро-2020 має бути прибране.

Читайте також: Експерти назвали причину зміни рішення УЄФА: “Газпром” і не тільки (Відео)

Переговори про це між УАФ і УЄФА досі тривають, хоч Євро-2020 стартує сьогодні, а перший матч Чемпіонату Європи українські футболісти гратимуть уже за 2 дні.

Більше - у відео Фактів ICTV