Україна пропонує Росії новий шлях виходу частини українських захисників із Маріуполя

Російські війська не припиняють бомбардувань і спроб штурму “Азовсталі”

Щоб забрати з “Азовсталі” поранених українських захисників, Україна запропонувала Росії в обмін віддати полонених військових РФ.

Про це повідомила Віце-прем’єр України Ірина Верещук.

“Уряд пропрацьовує різні варіанти. Жоден із них не є ідеальним. Але ми шукаємо не ідеальний варіант, а робочий. В якості першого кроку, запропонували росіянам такий обмін: ми вивозимо наших важкопоранених хлопців з Азовсталі по гуманітарному коридору, натомість віддаємо полонених росіян за стандартними правилами обміну військовополонених. Домовленості ще немає. Переговори тривають”, – повідомила Верещук.

За її словами, на виведення з "Азовсталі" українських захисників за участі третіх країн Кремль не погоджується, а українські військові наміру здаватись не мають. Розблокувати "Азовсталь" військовим шляхом Україна наразі не може.

Читайте також: “Азов” назвав умову свого виходу з “Азовсталі” (Відео)

Нагадаємо, що за посередництва генсека ООН з "Азовсталі" вдалося евакуювати цивільних мешканців Маріуполя. У повній блокаді військ РФ місто перебуває з 1 березня. Відтоді російські війська не припиняють бомбардувань і спроб штурму "Азовсталі".

Читайте також: Фахівець пояснив, як саме далекобійна артилерія від західних союзників допоможе ЗСУ перемогти РФ у війні (Відео)