Україна повідомила про результати термінових Мінських переговорів (Відео)

Фото – штаб ООС

19 листопада на вимогу України у режимі відеоконференції відбулося термінове засідання гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи з мирного врегулюванян ситуації на Донбасі.

Про це повідомила українська делегація У ТКГ на офіційній сторінці у Фейсбук.

Як ідеться в повідомленні, в ході Мінських переговорів сторони обговорювали єдине питання: Україна вимагає від російської сторони розблокування самопроголошеними “ДНР” і “ЛНР” перетину лінії розмежування місцевими мешканцями.

“На переговорах вдалося узгодити нові технічні деталі щодо розблокування російською стороною роботи КПВВ “Золоте” та “Щастя”. Робота триває”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Україна відновила пропуск на лінії розмежування на Донбасі: ситуація на КПВВ (Відео)

Як повідомляла раніше ІА "7 Днів-Україна", з 10 листопада Україна відновила пропуск громадян через лінію розмежуванян на Донбасі на всіх семи українських КПВВ, включаючи нові пункти пропуску у Щасті та в Золотому. Російська сторона попри досягнуті раніше в Мінську домовленості досі цього не зробила.

Читайте також: Україна ініціює термінове засідання трьох підгруп ТКГ

Більше подробиць про нинішню ситуацію на українських КПВВ і блокування російською стороною пропуску через лінію розмежуванян на Донбасі - у сюжеті ТСН.