Україна і Світовий банк уклали угоду на 350 мільйонів доларів США

Уряд України і Світовий банк уклали угоду на суму 350 мільйонів доларів, які спрямують на підтримку економіки нашої країни в умовах пандемії.

Про це повідомив “Урядовий портал”.

Укладання Угоди про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку для системного проекту “Перша позика на політику розвитку у сфері економічного відновлення” на суму 350 млн дол. США відбулося 25 червня у присутності Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Угоду підписали Міністр фінансів України Сергій Марченко та Старший менеджер портфелю проектів Світового банку в Україні Клавдія Максименко.

Як зауважив Прем’єр-міністр, 350 млн доларів США будуть спрямовані на відновлення та розвиток економіки України під час пандемії, на соціальну підтримку вразливих верств населення, а також на посилення державних інституцій.

"Завдяки цим коштам ми зможемо реалізувати системні проекти для справедливого розвитку ринку землі, продовжити реформу газового сектору, а також зміцнити кредитний ринок. Відновлення економічного зростання та модернізація української економіки в умовах пандемії потребує особливих політик та ресурсів. І ми вдячні, що саме зараз наші партнери зі Світового банку допомагають Україні та українському народу", - підкреслив Денис Шмигаль.

Глава Уряду подякував спеціалістам Світового банку, які залучені до реалізації різних проектів в Україні, та висловив впевненість, що плідний діалог та співпраця між Україною та Світовим банком надалі розвиватиметься.