Україна готує нове розведення військ на Донбасі

Фото – УНІАН

Нове розведення військ на Донбасі може відбутись на чотирьох ділянках лінії фронту.

Про це заявив у ході прямого включення Вашингтон-Київ віцепрем’р, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, повідомляє “Укрінформ“.

“Вже визначені місця ще чотирьох пунктів можливого розведення сил та засобів, а також близько 19-ти нових локацій щодо можливого гуманітарного розмінування”, – сказав український віце-прем’єр.

Де саме на Донбасі планується розведення військ, Олексій Резніков не уточнив, однак наголосив, що остаточну крапку в цих питаннях не поставлено.

"Процес Мінська дещо заблокований через позицію Російської Федерації та їхніх "проксі", які представляють окупаційні режими в Донецьку і Луганську", - зазначив міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Читайте також: На Донбасі запрацюють два нові пункти пропуску – Резніков назвав дату відкриття

Нагадаємо, що 20 серпня цього року Офіс Президента повідомляв, що в ході засідання 18-19 серпня Тристоронньої контактної групи  "українська делегація підтримала пропозиції щодо чотирьох нових ділянок розведення сил і засобів".

"Це дасть змогу просунутися у виконанні домовленостей лідерів Нормандського формату, досягнутих у Парижі, та наблизитися до проведення саміту "Нормандської четвірки" в Берліні", - пояснювали в Офісі Президента України, не уточнюючи ділянки розведення.