Україна через війну спрощує оподаткування: “Умова лише одна” (Відео)

Єдиною умовою для застосування знижених ставок податків є належна робота підприємств і малого бізнесу задля збереження економіки України під час війни.

Про це Володимир Зеленський заявив у відеозверненні, опублікованому на сайті глави держави.

Президент повідомив, що Кабінет міністрів України розробив заходи спрощення оподаткування для підприємств та фізичних-осіб підприємців.

Так, для ФОПів сплата єдиного податку стає добровільною.

Підприємства замість податку на додану вартість і податку на прибуток будуть тепер сплачувати відсоток від обороту. При цьому податкові перевірки скасовуються.

"Кабінет Міністрів України узгодив пакет рішень для підтримки нашої економіки. Щоб бізнес працював. Щоб люди були з роботою. Там, де безпека це дозволяє. Там, де люди до цього готові.

Перше. Починаємо податкову реформу. Замість ПДВ та податку на прибуток даємо ставку 2% від обороту та спрощений облік. Для малого бізнесу – а це перша й друга групи ФОПів – ставимо добровільну сплату єдиного податку. Тобто якщо зможете – сплачуйте. Не можете – нема питань.

Друге. Максимальна дерегуляція бізнесу. Скасовуємо всі перевірки для всіх бізнесів. Щоб усі працювали нормально. Щоб міста оживали. Щоб усюди, де немає бойових дій, продовжувалося життя.

Умова лише одна: ви забезпечуєте нормальну роботу свого бізнесу в межах українського закону.

Це лише початкові два кроки нашої податкової реформи. Далі буде", - звернувся до українського бізнесу Володимир Зеленський.