Укол у плече і наступний: Великобританія показала старт масового щеплення від Covid-19 (Відео)

Маргарет Кінан стала пацієнтом №1 у світі, з якого почалось масове щеплення американською вакциною від Covid-19

8 грудня Великобританія першою в світі почала масове щеплення новою американською вакциною від Covid-19.

Як повідомляє ТСН, за розробленим Великобританією принципом, насамперед у цій країні від коронавірусу щепитимуть персонал і мешканців будинків для літніх людей, а тож тих, кому більше 80-ти років.

Першою у Великобританії щеплення від коронавірусу отримала в університетській лікарні Ковентрі о 6:31 ранку жінка з містечка Енніскіллен, якій за тиждень має виповнитися 91 рік, – Маргарет Кінан. Процес вакцинації простий і швидкий: медик робить укол у плече пацієнта, після чого в крісло вже сідає наступний, якого вакцинуватимуть.

Розроблена в США вакцина передбачає, що через 21 один день пацієнт має отримати другий укол, аби виробився стійкий імунітет до Covid-19.

Читайте також: Великобританія першою в світі одобрила нову вакцину від Covid-19 і заявила про початок масового щеплення

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, Великобританія першою в світі 2 грудня одобрила використання на своїй території для масового щеплення від Covid-19 вакцину від коронавірусу, розроблену Pfizer і BioNTech.

Більше подробиць про старт світової масової вакцинації від коронавірусу, що почався сьогодні з Великобританії, – у сюжеті ТСН.