Суд арештував майно Порошенка – адвокати п’ятого президента зреагували (Відео)

Фото – УП

Майно п’ятого президента України Петра Порошенка суд арештував сьогодні за поданням прокуратури в рамках кримінального провадження за підозрою Порошенка в державній зраді. Адвокати Порошенка обіцяють апеляцію.

Про це повідомив Офіс генпрокурора України.

Як ідеться в повідомленні, Печерський райсуд Києва клопотання підтримав і сьогодні виніс рішення про арешт майна підозрюваного. Йдеться про нерухомість і корпоративні права Петра Порошенка. В Офісі генпрокурора пояснили, що конфіскацію майна передбачають статті ККУ у кримінальному провадженні, підозру за якими Порошенку вже оголосили.

"Судом прийнято рішення про накладення арешту на майно підозрюваного, яке належить йому на праві власності відповідно до інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна. Зокрема, це об’єкти нерухомості, корпоративні права та інше. Подача та розгляд клопотання відбулися із дотриманням всіх процесуальних норм", - сказано в повідомленні Офісу Генпрокурора України.

У відомстві нагадали, що санкції кримінальних правопорушень за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) та ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачають додаткове покарання у вигляді конфіскації майна або без такої.

"Раніше у цьому ж кримінальному провадженні також вже накладено арешти на майно інших підозрюваних – народного депутата та вугільного бізнесмена", - заявили в Офісі генпрокурора.

Захист Порошенка відразу після засідання Печерського райсуду заявив, що буде оскаржувати його рішення.

"Це абсолютне беззаконня... Звичайно, що буде подана апеляція", - заявив адвокат Порошенка Ігор Головань.

Читайте також: Підозрюваний у держзраді Порошенко назвав дату свого повернення в Україну

Нагадаємо, що сам народний депутат Петро Порошенко зараз з робочою поїздкою у Європі. Сьогодні вранці він повідомив дату свого повернення додому.

Більше подробиць - у повідомленні Офісу генпрокурора України та відео 5 каналу