Учні Української гімназії Сімферополя бойкотували перший урок через звільнення директора

indexУчні Української гімназії у Сімферополі бойкотували перший урок через тиск на керівницвто гімназії та змушення до звільнення директора Наталія Руденко. Про це на сторінці Фейсбук Євромайдану повідомила мати одного з учнів Оксана Губчакевич.

“Шановні, не здамося! Дитинка моя телефонувала, сказала, що дуже багато людей на вулиці біля школи, багато представників телебачення, і що діти бойкотували перший урок- вийшли всі на перший поверх і проводять мітинг на захист директора і можливості навчатися українською. Наші чудові українські діти! Українські діти – діти патріотів!”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, директор єдиної в Криму української школи-гімназії Наталія Руденко змушена була написати заяву про звільнення під тиском чиновників Сімферопольської міської ради та представників "самооборони Криму".

Як повідомила журналістам сама Руденко, вранці в четвер біля гімназії пройшов мітинг з вимогою її звільнити, в якому брало участь кілька десятків людей, які стверджували, що вони батьки учнів, а також представники "кримської самооборони".