У Кучми заявили, що зустріч у “нормандському форматі” стає все ближчою

Леонід Кучма-в Мінську слухає в залі КПРезультати переговорів у Мінську і досягнення мінського процесу за останній час роблять зустріч “нормандської четвірки” все реальнішою.

Про це за підсумками переговорів Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі 29 жовтня заявила у Фейсбук речниця представника України Леоніда Кучми на переговорах у Мінську Дарка Оліфер.

“Підсумки роботи ТКГ за останній період відкрили шлях до зустрічі у Нормандському форматі на найвищому рівні, де, на думку Леоніда Кучми, можливе погодження дорожньої карти досягнення миру в Україні”, – написала представниця Кучми у Фейсбук.

Читайте також: Кадри розведення військ під Золотим: помічник Путіна одобрив і «дав» нове завдання (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», у Кремлі за підсумками вчорашніх переговорів у Мінську заявили, що наступною передумовою для зустрічі у “нормандському форматі” має стати розведення військ і в Петрівському.

Читайте також: Вслід за Золотим: у Мінську домовились про розведення сил у ще одному місці Донбасу (Відео)

Представник ОБСЄ у ТКГ Мартін Сайдік заявив, що 29 жовтня в Мінську сторони обговорили можливість початку розведення військ на ділянці Богданівка – Петрівське.

Вимогами Росії для участі Президента РФ у новій зустрічі в “нормандському форматі” були підписання Україною так званої “формули Штайнмаєра”, а також розведення військ на трьох ділянках фронту на Донбасі – у Станиці Луганській, Золотому і Петрівському.

Читайте також: «До миру на Донбасі не призведе», — Кучма про «формулу Штайнмаєра»