Участь у пробному тестуванні ЗНО коштує 89 грн, нагадують тернополянам (Відео)

news_329На пробне тестування на Тернопільщині вже зареєструвалися близько 2 тисяч абітурієнтів.

Ще місяць мають майбутні вступники, щоб відправити заявку на участь. Триватиме реєстрація до 15 грудня.

Читайте також. Через зміни у ЗНО на Тернопіллі очують аж 8 тисяч абітурієнтів (Відео)

Нагадаємо, подати заявку можна лише через Інтернет. Для цього потрібно зайти на сайт Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Найбільше абітурієнтів зареєструвалося на пробне тестування з української мови та літератури, на другому місці – математика. Трохи менше зареєструвалося на англійську. Причому, реєструючись на українську мову і літературу чи математику, потрібно вказати рівень тестів.

Читайте також. ЗНО-2015: прохідний бар’єр тернополян не злякає, але є чимало інших нюансів (Відео)

– Можна пройти реально тестування лише з двох предметів. 21 березня з української мови і літератури, 28 березня з інших предметів, які виносяться на тестування. Тому не варто витрачати свої гроші на додаткові якісь предмети. З них можна буде лише забрати зошит. Реально побувати на тестування можна два дні, – розповідає заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Цього року реєстрація на пробне ЗНО триває на 15 днів довше. Найбільше охочих зареєструватися чекають після 1 грудня, коли виші оголосять перелік дисциплін на різні спеціальності.

– Діти ще мають отих два тижні, щоб побачити, які предмети будуть виносити у педагогічному, технічному, економічному чи сільськогосподарському по різних галузях і тоді вони, можливо, одразу ж зареєструються і оплатять за цю послугу, – каже Юрій Шайнюк.

До речі, реєстрація – лише половина справи. Участь у пробному тестуванні платна і коштує 89 грн. Оплатити треба протягом 10 днів з моменту реєстрації.